• +90 332 239 13 14
  • oryem@oryem.com.tr

Kurumsal

Yem teknolojileri sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan Oryem Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye’nin önde gelen değirmen makineleri üreticilerinden biri olan ‘Unormak Değirmen Makinaları’ bünyesinde 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde faaliyetini sürdüren firmamız müşterilerine daha yenilikçi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektör ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı ülkelerinde yapılan bütün fuarlara katılım sağlayarak teknolojik yenilikleri takip etmektedir.Böylece sürdürülebilir bir sanayi politikası uygulayarak müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm üretilebilmektedir.

Oryem Makine Sanayi Ve Tic. A.Ş. olarak yem makinalarının tasarımı, üretim ve anahtar teslim olarak komple yem üretim sistemlerini kurma veya makina bireysel satış hizmetleri vererek, kaliteli, optimal, müşteri odaklı özel çözümler sunarak büyükbaş, küçükbaş, kümes ve diğer evcil hayvanlar için yem üretim hatlarını sonuca ulaştırmaktadır.

Oryem bu süreçte daha az enerji tüketimi, daha etkin, verimli, çevre ve kullanıcı dostu, sanitasyon odaklı hijyenik ürünler, müşteri ve çözüm odaklı üretim ve satış ve sonucunda müşteri memnuniyetini ana ilke edindiklerine dikkat çekerek yem sektörünün her alanında kullanılan makineleri, bunlara ait komponentleri, sistem ve çözüm önerilerini, anahtar teslimi işletmeleri, gerekli modifikasyonları yani müşterinin ihtiyaç duyabileceği her noktada hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Oryem, tesis üretiminde doğru adımlarla ilerlemek için, kullanılacak ekipmanların en doğru şekilde üretime dahil edilmesini teknoloji kullanımı ile birleştirmiştir.Dolayısı ile kapasitenin ve kalitenin birbirinden bağımsız olmadığını faaliyete geçirmiş olduğu tesisler ile gururla sektöre sunmuştur.

Kalite Politikamız

YEM MAKİNELERİ İMALATI SEKTÖRÜNDE KALİTEDE ÖZGÜVENİN ADI OLARAK FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN,

SÜREKLİ GELİŞME VE BAŞARIYI İLKE EDİNEREK; SEKTÖRÜNDE LİDER BİR KURULUŞ OLMAYI AMAÇLAYAN,

HER GEÇEN GÜN ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETMEYİ VE YENİLİKLERE ÖNCÜLÜK ETMEYİ BENİMSEYEN,

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ İYİLEŞTİREREK GELİŞTİREN,

2006/42/EC MAKİNA EMNİYET YÖNETMELİĞİ VE DİĞER YASAL GEREKSİNİMLER İLE MÜŞTERİ İSTEK VE TALEPLERİNİ KARŞILAYARAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYAN BİR İŞLETME OLMAYI TAAHHÜT EDER.

Mevlüt ORAL
Genel Müdür
14.05.2018

Kalite Politikamızı indirmek için tıklayınız

Her Zaman Kalite Üretir.